AnasayfaFirma Rehberi Hal RehberiSeri ilan Foto Galeri Web TV RssYazarlarE-GazeteWebmailİletişim 20 Ekim 2018 Cumartesi 22:42
MANŞETGÜNCELEKONOMİPOLİTİKAEĞİTİM SAĞLIKKÜLTÜR-SANATSPORBİLİM VE TEKNOLOJİMAGAZİN
ANTALYA AKSEKİ AKSU ALANYA DEMRE DÖŞEMEALTI ELMALI FİNİKE GAZİPAŞA GÜNDOĞMUŞ İBRADI KAŞ KEMER KEPEZ KONYAALTI KORKUTELİ KUMLUCA MANAVGAT MURATPAŞA SERİK BURDUR AĞLASUN ALTINYAYLA BUCAK ÇAVDIR ÇELTİKÇİ GÖLHİSAR KARAMANLI BURDUR KEMER TEFENNİ YEŞİLOVA ISPARTA ISPARTA AKSU ATABEY EĞİRDİR GELENDOST GÖNEN KEÇİBORLU SENİRKENT SÜTÇÜLER ŞARKİKARAAĞAÇ ULUBORLU YALVAÇ YENİŞARBADEMLİ FETHİYE SEYDİKEMER

ANTALYA HAVA DURUMU
ANKARA

T.C.M.B. DÖVİZ KURLARI
Alış : 5.6134
Satış : 5.6235
Alış : 4.9816
Satış : 5.0145
Alış : 3.2700
Satış : 3.3127 
MİLAD PARTİSİ, İLK TEŞKİLAT TANITIM TOPLANTISINI ANTALYA’DA YAPTI
 
Millet ve Adalet Partisi (MİLAD) Eş Genel Başkanı İdris Naim Şahin, partisinin ilk teşkilat tanıtım toplantısını Antalya’da gerçekleştirdi
 
 
Millet ve Adalet Partisi (MİLAD) Eş Genel Başkanı İdris Naim Şahin, partisinin ilk teşkilat tanıtım toplantısını Antalya’da gerçekleştirdi. Şahin, partisinin kapısının herkese açık olduğunu belirterek, “Bölücü fikir ve eylemi olmayan, milletin malına göz dikmeyen herkes bizim kardeşimizdir” dedi.
MİLAD Partisi Eş Genel Başkanı İdris Naim Şahin, partisinin bir otelde düzenlenen Antalya İl Teşkilatı’nın tanıtım toplantısına katıldı. Parti otobüsü ile toplantının yapılacağı otele gelen Şahin, davul zurna eşliğinde çok sayıda partili tarafından karşılandı. Partililerle tek tek tokalaştıktan sonra salona giren Şahin, ’Başbakan Şahin’ sloganları ile karşılandı.
Toplantıda konuşan MİLAD Partisi Eş Genel Başkanı Mehmet Bozdemir, MİLAD Partisi’nin Türkiye’de yeni bir dönem başlatarak, toplumsal barışı yeniden tesis edeceğini söyledi. Partilerinin her şeyi insan odaklı yapacağını dile getiren Bozdemir, “Partileşen bir devlet, devletleşen bir parti var. Yola çıkışımızın temeli milletimizin çaresiz olmadığını ortaya koymak içindir. Ortaya çıkışımızın temelinde insani bir davranış vardır. bugün siyaseti kin ve nefretten çıkarıp, siyaseti iyilik ve güzellikte yarışan bir devlet haline getirmeliyiz. Bilgili ve dürüst insanların bir araya geldiği parti olduğunu bilmenizi istiyoruz. Bugüne kadar Türkiye ne çektiyse basit siyaset anlayışından çekmiştir. Milleti bu siyaset anlayışından kurtarıp parti sadece insanlara hizmet eden parti olacaktır” diye konuştu.
MİLAD Partisi Eş Genel Başkanı İdris Naim Şahin, partisinin 19 Kasım 2014 saat 14.00’te kurulan bir parti olduğunu hatırlattı.
Antalya’nın MİLAD ile buluştuğunu ifade eden Şahin, ilk teşkilat tanıtım toplantılarını Antalya’da yaptıklarının altını çizdi.
“HERKESE KAPIMIZ AÇIK”
MİLAD Partisi’nin milletin kendisini tanıyan seven sayan ve milleti benimseyen kendini de bu milletin mütevazi öz evladı kabul eden bir parti olduğunu vurgulayan Şahin, “Bu parti milleti adalet ve hukuk içerisinde yönetmeye milleti layık olduğu yere getirmeyi amaç edinmiş bir partidir. Merkezde milletin öz partisidir. MİLAD bu memleketin oluşturduğu, dürüst insanlardan oluşan memleketine, milletine gönülden bağlı insanlardan oluşan bir kadro partisidir. Siyasetin ezberini bozmaya çalışan bir partidir. Bir kadro partisidir. MİLAD günümüzde açıkça bazen de rahatsız edici şekli ile liderin ve liderlerin partisi değildir. MİLAD Partisi’nin liderleri vardır. Aklın, ahlakın, bilginin, tecrübenin egemen olduğu, değer olarak kabul ettiği bir partidir. Mevcut siyasi otoriteye itiraz eden bir partidir. İtirazı olan bir parti bir aksiyon ve iş üretim partisidir. Sahiplenme partisidir. Bu ülkeyi her karış toprağı ile seven, sahiplenen, 80 milyonu ayırt etmeden ayırmadan kucaklayan bir partidir. Adı ‘millet’ soyadı da ‘adalettir’ onun için. MİLAD Partisi’ne herkes gelebilir herkese kapısı açıktır. MİLAD Partisi’nin gönülleri herkese açıktır” ifadelerine yer verdi.
"PARTİYE KATILMANIN İKİ SINIRI VAR"
Şahin, partisine katılmanın iki sınırı olduğunu işaret ederek, “Bu ülkenin birliğine, bütünlüğüne, dirliğine, varlığına, birliğine yönelik aykırı fesat fikirleri olan ve kanlı eylemleri olan, bölücü zihniyete sahip hiç kimse bu partiye adım atamaz. Bir diğeri de bu milletin varlığını değerlerini, kaynaklarını, kıymetlerini millet adına ve millet için ülke adına, ülkenin kalkınması için değil de kendisi veya yakınları için hukuka uygun ya da açıkça illegaliteyi açık hırsızlıkla bu milletin kaynaklarına göz dikenlerin, hırsızların bu partide yeri yoktur. Bölücü fikir ve eylemi olmayan, milletin malına göz dikmeyen herkes bizim kardeşimizdir. Öbürleri de ıslah olacak belki onlar da bizim kardeşimiz olacaktır. Kapımız onlara açık olacaktır” diye konuştu.
“BİR DOĞUŞ VE BAŞLANGIÇTIR”
MİLAD Partisi’nin milletin isteği ve arzusuna bağlı olarak ortaya çıktığına değinen Şahin, “Beklenen bir parti olduğu için bu isimle ortaya çıkmıştır. Atanmışların partisi değildir. Milletin bağrından çıkmış özbeöz milletin bağrından çıkarak aynı derdin dertlileri aynı sevdanın partilileri olarak ortaya çıkmıştır. Bugün iktidarı elinde bulunduran siyasi parti, ortak akıl gerçeklerini unutmuştur. Atanmışların idare ettiği bir parti haline gelmiştir. Bu parti milletin önünde alternatif bir parti olarak ortaya çıkmıştır. Bir Doğuş ve başlangıçtır. Türk milletinin umudunun yeniden yükseleceği bir parti olarak ortaya çıkmıştır. Bundan sonra ve önce olarak ortaya çıkacaktır. Mevcut hükümet son parti olacaktır. Milletimizin beklentisi kendiliğinde ortaya çıkmamıştır. Millet ve ülkemiz sorunlar yaşamaktadır. Ülkemiz daha fazla siyasi, sosyal ekonomik, dış politika ve iç güvenlik sorunları yaşamaktadır. Sorunlar yumağı haline gelmiştir. Hukuk ve adalet sorunları hali yaşar hale getirilmiştir. Başta iktidar partisi olmak üzere siyasi parti irtifa kaybetmiştir. Dünkü itibarına sahip değildir. Onun için MİLAD tarafından istenmiş beklenmiş ve kabul görmüştür. Bu ülke sahipsiz değildir. Buna itiraz etme üzere topyekun ülke ve millet için kalkınmayı yaratmak için MİLAD yollara koyulmuştur” şeklinde konuştu.
TEŞKİLAT
Konuşmaların ardından katılımlarından dolayı MİLAD Partisi İl Başkanı Rıfat Aksay, Şahin’e plaket takdim etti.
MİLAD Partisi’nin belirlenen ilçe başkanlıkları ise şu isimlerden oluştu:
Muratpaşa İlçe Başkanı Orman Akkaya, Kepez İlçe Başkanı Yavuz Karacan, konyaaltı İlçe Başkanı Hasan Akman, Döşemealtı İlçe Başkanı Mustafa Say, Aksu İlçe Başkanı Bilal Kuray, Kemer İlçe Başkanı Kadir Tuncer, Kumluca İlçe Başkanı Hayati Kılınç, Serik İlçe Başkanı Kefeaddin Duman, Gündoğmuş İlçe Başkanı Mehmet Özdemir, Kaş İlçe Başkanı Mehmet Karabaş.
 
 
 
01 Aralık 2014 Pazartesi - 18:56
8763 Kere Okundu
 
POLITIKA HABERLERI
GÖNÜL, GÜNDOĞMUŞLULAR DERNEĞİNİN AÇILIŞ...
MİLLİ SAVUNMA BAKANI VECDİ GÖNÜL, GÜNDOĞMUŞLULAR EĞİTİM KÜLTÜR DAYANIŞMA YARDIMLAŞMA...
OLAY AFİŞ YENİSİYLE DEĞİŞTİRİLDİ ...
AK Parti Elmalı İlçe Teşkilatı ...
Demokrat Partililer Çelik’te kenetlendi ...
MHP Antalya Milletvekili Adayı Kemal Çelik ‘in seçim bürosuna eski...
ÇETİN, KIBRIS BARIŞ HAREKATININ...
Denizli AGD Şube Sekreteri Ekrem Çetin, Kıbrıs Barış Harekatının asıl...
BAYRALAR KÖYLÜLERİNDEN BAŞKAN ALTINTAŞ’A ...
BAYRALAR KÖYLÜLERİNDEN BAŞKAN ALTINTAŞ’A TEŞEKKÜR ...
CHP ADAYLARINI AÇIKLADI ...
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Partisinin adaylarını tanıtmak için Antalya'ya...

Ahmet Avcı
Dört Mumun Hikayesi
İDRİS ÖZCAN
SON TAHLİLDE ELMALI
ZAKİR GÜRER
ÖTERSE İYİ DÜDÜK !
HÜSEYİN DENİZ
GÖRMEZSEK OLMAZ 2
MUHAMMET TAŞAN
ŞEHİTLERİN HAYKIRIŞI
HÜSEYİN ALBAYRAK
HAYATİMİZDAKİ MUCİZELER
2010 - 2013 © batiakdeniz.com Tüm Hakları Saklıdır. Hiç bir bilgi ve resim kaynak gösterilmeden kopyalanamaz. yazılım : webustasi.com